מכונות שטיפה בלחץ

מכונות שטיפה בלחץ

חברת סיגמא, יבואנית חומרי ניקוי וציוד מקצועי, מציעה מגוון מכונות שטיפה בלחץ מתוצרת החברות המובילות בעולם, בעוצמות של 150 עד 250 באר. מכונות שטיפה בלחץ אלה, המיועדות למגוון שימושים, מניקוי רכבים ומטבחים ועד להסרת גרפיטי וניקוי שטחים ציבוריים, מתאפיינות באמינות גבוהה במיוחד המבטיחה פעולה איכותית, קלה ויעילה לאורך זמן. רשימת הלקוחות של חברת סיגמא הכוללת רשתות בתי מלון, בתי אבות, מפעלי מזון, מוסדות בריאות, מוסכים, משרדים, חברות תעופה ועוד, מעידה על מגוון עשיר של ניסיון ומקצועיות במתן פתרונות לשטיפה בלחץ, ובייחוד גם על היכולת להתאים פתרונות שטיפה בלחץ לצרכים הייחודיים של לקוחות פרטיים וארגונים בכל סדר גודל.

בין פתרונות השטיפה בלחץ המוצעים על ידי חברת סיגמא תוכלו למצוא מכונות המיועדות לניקוי מקצועי בלחץ מים גבוה, המצוידות בגלגלת תוף לצינור באורך חמישה עשר מטרים ומיכל מובנה לחומרי ניקוי, מכונות לשטיפה במים קרים, המורכבות על עגלות נירוסטה דו גלגליות, ומיועדות לעבודה מאומצת וממושכת בתחנות שטיפת מכוניות, מוסכים ומפעלים ומכונות לשטיפה במים חמים או במים קרים, בעלות דוד לחימום מים, משאבת בוכנות, מיכל סולר ועוד. אם אתם מעוניינים ברכישת מכונת שטיפה מתקדמת, אל תתנו למגוון להכניס אתכם ללחץ. צרו קשר עם המומחים שלנו, ספרו להם מהן הדרישות שלכם והם ייסעו לכם למצוא פתרון הולם, יעיל ומשתלם.

בנוסף למבחר מכונות השטיפה האיכותיות ולשירות המקצועי, נהנים הלקוחות של סיגמא גם משירות תחזוקה מקצועי ומיומן, המנוסה בפתרון תקלות ובעיות. צוותי האחזקה המנוסים של סיגמא ומאגר חלקי החילוף הזמינים אותם היא מחזיקה, מבטיחים תשובה לכל שאלה ופתרון מהיר לכל תקלה. אנחנו איתכם ולשרותכם.

מציג את כל 12 התוצאות

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.