פוליש לרצפה מכונות קרצוף

מכונת פוליש לרצפה / מכונות קרצוף

פוליש לרצפות מאפשר יצירת רושם טוב על הלקוחות המבקרים.

ניקיון ואסתטיקה במוסד ציבורי או בחברה בה ישנה קבלת קהל הם חשובים לאין שיעור. לרוב, הדבר הראשון אליו ישים לב לקוח הנכנס אל הבנק, אל בית המלון או אל בית החולים הוא רצפה מבריקה. הדבר משמעותי במיוחד כאשר ישנן מרצפות גדולות הנראות כמעט כמשטח אחד גדול ללא פסי הפרדה. עם הזמן, מצטברים אבק וחלקיקי לכלוך קטנים אשר גם ניקיון יסודי מספר פעמים ביום אינו מצליח להסיר. לשם כך נדרש כבר טיפול יסודי ומקיף יותר.

מכונות פוליש לרצפות

פוליש לרצפות יתן את המענה הנדרש, יחדש את מראה הרצפות ויחזיר להן את הברק. רכישת מכונת פוליש לרצפות היא השקעה חד פעמית שתאפשר לכם לחדש את מראה הרצפות בכל זמן. גם עבור הלקוחות וגם עבור העובדים במקום, רצפה מבריקה נותנת תחושה אחרת ומעשירה את נראות המקום.

מומלץ לבצע רכישת מכונות פוליש לרצפות וקרצוף משטחים מספק שאפשר לסמוך עליו. מכונות פוליש לרצפה הן מכונות קרצוף משטחים באמצעות מברשת או סקוץ'. למכונת הפוליש קיים מגוון רחב של מכונות קרצוף במהירויות שונות כגון להברקה במהירות של 1,100 סל"ד או מכונות פוליש עם שתי מהירויות וגם מכונות פוליש במהירות נמוכה – אנו ממליצים במיוחד על מכונות תוצרת חברת Cleanfix השוויצרית.

בסיגמא הרכישה שלכם בטוחה!

בזכות הוותק שלנו בשוק וכן בשל היקף פעילותנו, ביכולתנו להציע ללקוחותינו את מיטב המוצרים במחירים ללא תחרות, כמו גם שירותי תחזוקה לכל המכונות שאנו משווקים. לרשותנו מערך שירות מנוסה ומיומן, אשר ערוך לספק מענה מהיר ומקיף לכל לקוחותינו בכל תקלה, בעיה או צורך.

לרשותנו צוות עובדים עתיר ניסיון, אשר מונה אנשי מקצוע מומחים וכן מאגר גדול של חלקי חילוף מתכלים ואינטגרליים, כאחד. באופן זה ביכולתנו להעמיד לרשות לקוחותינו מענה יעיל ומהיר בכל רגע נתון. לכן, אתם יכולים להיות בטוחים צוות סיגמא ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולהשיב על כל שאלה ובקשה ולסייע לכם בבחירת המוצר ו/או השירות המתאים ביותר עבורכם.

מציג את כל 9 התוצאות

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.